Wciąż szukamy nowych i lepszych środków wspomagających. Karierę od wielu lat robią sterydy. Ich działanie jest znane. Znane są też skutki niepożądane. Ostatnim odkryciem jest suplement o zrównoważonym działaniu. Jest nim Oxandrolon Pierwszy cykl stosowania wdrożony w łagodny sposób daje zadowalające wyniki.

Co to jest Oxandrolon?

Lek powstał w USA. Stosowany jest w niwelowaniu skutków osteoporozy i występujących w niej bólach kości. Pomaga też łagodzić skutki oparzeń. Jednak dla sportowców nie bez znaczenia jest jego zdolność promocji przybierania wagi. Dodatkowo Oxandrolon wzmaga odporność organizmu.

Jak przyjmować suplement?

Środek powinien być stosowany przez cztery tygodnie. Pierwszy cykl nie powinien jednak trwać dłużej niż sześć tygodni. Leczniczo Oxandrolon podaje się w dawkach 20 mg i rozłożoną na porcje po 5mg. Jednak aby wywołać pożądany efekt sportowy, dzienna dawka maksymalna powinna osiągnąć 60 mg. Została ona ujawniona podczas testów na wyselekcjonowanej grupie. Efekty stosowania środka były zadowalające, a bilans w stosunku do negatywnych skutków wysoce dodatni. Przekroczenie cyklu ponad optymalne 4 do 6 nie wnosi niczego ponad już uzyskane, a naraża organizm zażywającego na niepotrzebne ryzyko wystąpienia nasilenia złego efektu.

Jak kobiety powinny powinny przyjmować suplement?

Preferowanym szablonem stosowania środka przez panie jest układ piramidy. Zalecana dobowa dawka to 20 mg Oxandrolonu. Przyjmuje się go w narastających porcjach. Każdy z poziomów piramidy zwiększa się od 2,5 do 5 miligramów. Przed zawodami kulturystycznymi panie mogą stosować kompleks Oxandrolonu i Masteronu w równych sobie dawkach. Po czterotygodniowym slajdzie należy zastosować czterotygodniową pauzę. Po tym czasie można rozpocząć kolejny cykl.

Działania nieprzydatne

Jak każdy lek stosowany doustnie zatacza w organizmie podwójne koło. Metabolizowany jest w wątrobie, co stanowi presje na ten organ, a także na całość ustroju.

Kobiety stosujące Oxandrolon muszą być przygotowane na ryzyko wystąpienia wirylizacji, czyli zespołu objawów wahań hormonalnych. Zaburzenia hormonalne pojawiają się w wyniku przyjmowania męskich hormonów płciowych inaczej zwanych androgenami.

Jakie to objawy?

− Hirsutyzm − nadmierne owłosienie
− Rozrost łechtaczki
− Ciało nabiera cech męskiej budowy
− Pojawiają się symptomy łysienia typu męskiego
− Częste zaburzenia cykli miesiączkowych

Zaburzenia występujące sporadycznie:

− Bardzo rzadko u mężczyzn występuje spadek produkcji testosteronu
− Niekiedy można zaobserwować u zawodników wymioty połączone z nudnościami.
− Niezwykle też rzadko zdarzają się reakcje uczuleniowe lub wzmożone krwawienie
− Może niekiedy wystąpić lekka depresja w połączeniu z zaburzeniami snu.

Źródło: https://najlepszekoksy.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here