Turanabol – czym właściwie jest i jak powstał?

Turanabol powstał stosunkowo niedawno, bo w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Już wtedy stosowany był w celu zwiększenia masy mięśniowej oraz wytrzymałości przez niemieckich sportowców. Jego sława przetrwała do dnia dzisiejszego, przede wszystkim dlatego, że jest łagodniejszą formą Metanabolu oraz posiada więcej zalet niż wyżej wymieniony. W związku z tym, że jest łagodniejszy, nie powoduje zniszczeń w organizmie a pozwala uzyskać trwałe oraz wyraźne efekty wykonywanych treningów. Turanabol posiada przede wszystkim wysokie działanie anaboliczne (wpływa na wzrost masy, jednak nie powoduje „szoku hormonalnego” w organizmie), wykazuje z kolei mniejsze skutki androgenne (nie powoduje przyrostu drugorzędnych męskich cech płciowych). Właśnie dlatego stał się tak popularny i uznawany wśród sportowców i kulturystów. Zainteresowaniem cieszy się także wśród kobiet – przede wszystkim z powodu właśnie niewielkiego działania androgennego.

Efekty przyjmowania suplementu Turanabol

Pierwsze efekty stosowania suplementu Turanabol pojawiają się bardzo szybko. Do najważniejszych zalet jego stosowania zaliczyć należy:

  • szybki przyrost masy mięśniowej w krótkim czasie,
  • nowo powstała masa mięśniowa charakteryzuje się bardzo dobrą jakością,
  • bardzo rzadko dochodzi do jego przedawkowania – przyjęta już ilość zostaje bardzo szybko spalona przez organizm, ta część która nie zostanie przez organizm spalona ulega wydaleniu wraz z moczem (dlatego produkt uważany jest za bardzo bezpieczny dla każdego),
  • wpływa na szybsza regenerację organizmu w przeciwieństwie do innych „podobnych” produktów,
  • mięśnie stają się bardziej „wypukłe”,
  • podczas jego stosowania odnotowuje się poprawę wydajności oraz wydolności organizmu,
  • organizm szybciej się regeneruje po przebytym wysiłku,
  • z racji na jego niewielkie androgenne działanie bardzo rzadko wywołuje ginekomastię,
  • może być przyczyną zwiększenia libido,
  • wiele osób poleca go ze względu na korzystny wpływ na cerę: podczas zażywania go, nie występuje trądzik ani zaskórniki.

Turanabol polecany jest dla osób, których będzie to pierwsza przygoda z tego typu suplementami. Przede wszystkim ze względu na jego bezpieczne działanie oraz praktycznie brak możliwości przedawkowania.

Dawka którą powinno się zażywać ustalana jest według płci i wynosi ona odpowiednio: 20 mg na dzień dla kobiet oraz 40 mg na dzień dla mężczyzn. W związku z tym, że stosowany jest doustnie, warto wykonywać regularnie badania i obserwować jego wpływ na wątrobę.

Źródło: http://najlepszekoksy.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here